خدمات طراحی گرافیکی (خدمات تخصصی طراحی) - آمازون فارسی

خدمات طراحی گرافیکی

ارائه خدمات طراحی و گرافیک بصورت تخصصی

تیم آمازون فارسی دائم در حال تلاش است که خدماتی ارائه بدهد که واقعا تخصص آن را بصورت حرفه ای دارا میباشد. بخش طراحی و گرافیک هم از موضوع مستثنا نیست. پس از تجربه 10 ساله در حوزه ایکامرس اهمیت بخش گرافیک را در فروش پی برده ایم که قصد ارائه آن را داریم
  • کوچینگ آمازون فارسی
  • هزینه FBM

خدمات گرافیکی

branding

طراحی لوگو

هیچ تجارت واقعی و بدون لوگو وجود ندارد. حقیقت موضوع این است که اگرچه لوگوها جزء اندکی از فعالیت های روزانه تجارت شما را تشکیل می دهند، اما آنها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. به طور کلی لوگو به آرم یا علامت یک کسب و کار یا برند گفته می‌شود که به واسطه‎‌ی طراحی خاص به کسب و کارها هویت بصری بخشیده و آن را از میان سایر کسب و کارهای مشابه و یا رقبا متمایز می‌کند.

website (2)

طراحی وبسایت

اگر شغلی دارید و وب سایتی ندارید ، احتمالاً فرصت های شغلی خود را از دست می دهید. می توان از یک وب سایت برای انجام انواع استراتژی های بازاریابی برای کمک به پیشرفت کار خود استفاده کرد. وب سایت شما نمونه کارهای آنلاین شرکت شما است. کسب‌وکارهایی که در دنیای آنلاین برای خود جایگاهی را درست نکرده اند، محکوم به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند.

bag

طراحی بسته بندی

در دنیای امروز بخش عمده‌ای از جذب مشتری توسط بسته‌بندی یک محصول اتفاق می‌افتد. در بازار امروزی طراحی بسته ‌بندی محصولات نقش بسیار مهمی در افزایش فروش و برندسازی محصولات دارد. کالاهای بدون بسته بندی هویت و اصالتی ندارند و به همین دلیل به لحاظ قیمت گذاری هم کم ارزش تر از کالاهای بسته بندی شده هستند.

deliver

ساخت تصویر محصول

تصاویر محصول می‌تواند باعث موفقیت یا شکست فروشگاه آنلاین شما شود. هدف از تهیه این عکس‌ها آگاه‌سازی مشتری است. از آن‌جا که مشتری شناختی نسبت به محصولات ارائه شده در سایت‌های فروشگاهی ندارد، همیشه نسبت به خرید غیرحضوری تردید دارد، اما یک عکس واقعی باکیفیت می‌تواند به خوبی اعتماد مشتری را جلب کند و طبیعتاً در بین محصولات مشابهی که قصد خرید آن‌ها را دارد، محصولی را انتخاب میکند که تصویر زیباتر و دلرباتری داشته باشد.

نیاز به مشاوره داری ؟

جهت دریافت مشاوره رایگان برای برخورداری از سرویس های آمازون فارسی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
رزرو وقت مشاوره