مسترینگ Amazon PPC

دوره آموزش مسترینگ  Amazon PPC

این دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه میشود

دوره آموزش حرفه ای Amazon PPC (تبلیغات در آمازون):

شاید رسانه های جمعی مخاطبان زیادی داشته باشند اما لزوماً تمام مخاطبانشان آماده خرید نیستند. این در حالی است که بیشتر افرادی که وارد آمازون شده اند به قصد خرید آنجا حضور دارند و همین موضوع باعث میشود که تبلیغات در آمازون نتیجه بهتری داشته باشد. 

حتی اگر بهترین محصولات را هم داشته باشید، بدون داشتن یک کمپین تبلیغاتی قوی و با کیفیت نمی توانید مشتری زیادی را بدست آورید. کمپینهای تبلیغاتی طوری طراحی و در دسترس مخاطبان قرار می گیرند که لذت استفاده از محصول را بزرگ نشان دهند طوریکه با نمایش چند باره ی آن مخاطب ناخودآگاه تصمیم می گیرد برای یک بار هم که شده محصول را امتحان کند.

با آموزشهای این مرحله شما میتوانید کمپین تبلیغاتی تشکیل داده و درآمازون و خارج آمازون تبلیغات کنید و سفارش روزانه خود را هر روز بیشتر و بیشترکنید.در این مرحله با روش های بروز مارکتینگ دنیا آشنا میشنوید، می توانید برند خود را معتبر کنید و روز به روز با تبلیغات هوشمند خود آن را معروف و معروف تر کنید.

 آمازون یک پلتفرم تبلیغاتی با نام Amazon PPC یا pay-per-click دارد که با استفاده از آن صفحه ی محصول شما بالاتر از تمام صفحات دیده می شود. مهم ترین نکته انتخاب Keyword هایی است که می خواهید نشان داده شود و مقدار پولی که حاضرید بپردازید تا هنگام جستجوی آن Keyword محصولتان دیده شود. پس وقتی کارتان را شروع می کنید می توانید با هزینه کردن، محصولتان را به صفحه اول آورده تا بالاتر از بقیه محصولات دیده شود. این نکته را فراموش نکنید که روشهای زیادی برای پیدا کردن کلیدواژه ها وجود دارد اما اگر کسی این کار را بخوبی انجام ندهد نه تنها نتیجه ی خوبی دریافت نمیکند بلکه ممکن است هزاران دلار خود را نیز از دست بدهد.

یکی از مزایای کمپینهای تبلیغاتی این است که شما میتوانید با این کمپین ها، گزارشی را از آمازون بگیرید که تمام keyword   هایی که محصول شما با جستجوی آنها نمایش داده شده نشان می دهد. می توانید از این اطلاعات استفاده کرده و keyword   هایی که بهترین عملکرد را داشته انتخاب کنید. در این دوره شما با بهترین روشهای پیدا کردن کلیدواژه ها، کمپینهای تبلیغاتی، آنالیزکلید واژه هایی که از آنها نتیجه گرفته شده است، مدیریت پیشنهاد هزینه  برای keyword ها، طراحی عکس، تایتل محصول و... اشنا خواهید شد.

برای شرکت در دوره های آموزشی، شرکت در یک مصاحبه شفاهی آنلاین الزامی است. این آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برگزار میشود تا میزان آگاهی و تجربه شما در این حوزه مشخص شود و مفید ترین و کارآمدترین کلاس برای شما درنظر گرفته شود. حتی در صورتی که هیچگونه آشنایی با فروش در آمازون ندارید، حضور در این مصاحبه ضروری می باشد چرا که امکان دارد نیاز خاصی داشته باشید که با کمک مشاور تعیین سطح بتوانید مناسب ترین دوره را برای آن بیابید.


مباحث این دوره آموزشی

برای مشاهده توضیحات بیشتر آیکون " + " را در سمت راست هر مبحث کلیک کنید
نرم افزارهای یافتن کیووردها
در اینجا نرم افزارهایی که در یافتن مناسبترین کیووردها کمک میکنند به شما معرفی میشوند. علاوه بر این در مورد نحوه پیدا کردن کلید واژه ها و نحوه کار با این نرم افزارها توضیحات مفصلی داده خواهد شد.
ساختن کمپینهای تبلیغاتی
در این دوره شما نحوه ساخت کمپین های تبلیغاتی قوی را آموزش میبینید. تیم آمازون فارسی به شما تکنیک های پایه تا پیشرفته را آموزش میدهد تا کمپین های تبلیغاتی خود را بهینه کنید و فروش بیشتری داشته باشید.
نحوه اضافه کردن کیوردها
در این دوره شما با روش اضافه کردن کیوردها در آمازون و نکاتی که در این خصوص باید رعایت شوند، آشنا خواهید شد.
بهینه سازی تبلیغات
لازم است بدانید که راههای زیادی برای یافتن کیوردها و ساخت کمپینهای تبلیغاتی وجود دارد و اگر کسی اینکار را بخوبی انجام ندهد نه تنها نتیجه خوبی نمیگیرد بلکه ممکن است متضرر شود. تیم آمازون فارسی بهترین روش ها و راهکارهای روشهای تبلیغاتی را به شما آموزش میدهد.

    به زودی با بروزترین کورس های آموزشی در خدمتتان خواهیم بوداطلاعات بیشتر
    +