مسترینگ Amazon Product Content

دوره آموزش مسترینگ  Amazon Product Content

این دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه میشود

مسترینگ  Amazon Product Content:

بهترین صفحه محصول صفحه ای است که بازدید کننده را وادار به خرید کند طوری که اصلا نتواند بدون خرید محصول شما را ترک کند. جفری گیتومر میگوید:

" آدمها دوست ندارند چیزی به آنها فروخته شود ولی عاشق خرید کردن هستند"

و اولین چیزی که مشتری بالقوه از محصول شما میبیند تصاویر و توضیحات محصول است پس این هنر شماست که طوری تولید محتوا کنید که مشتری قدرت  نه گفتن به شما را نداشته باشد.آمازون استانداردها و محدودیتهای مشخصی برای بارگذاری عکسها و اطلاعات محصول دارد. در این دوره علاوه بر آشنایی با این مباحث، موارد و نکات ریزی که برای بهتر شدن و موفق شدن در آمازون باید رعایت شود نیز به شما آموزش داده میشود.

این دوره به صورت گارگاه های آموزشی ارائه می شود

برای شرکت در دوره های آموزشی شرکت در یک مصاحبه شفاهی آنلاین الزامی است. این آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برگزار میشود تا میزان آگاهی و تجربه شما در این حوزه مشخص شود و مفید ترین و کارآمدترین کلاس برای شما درنظر گرفته شود. حتی در صورتی که هیچگونه آشنایی با فروش در آمازون ندارید، حضور در این مصاحبه ضروری می باشد چرا که امکان دارد نیاز خاصی داشته باشید که با کمک مشاور تعیین سطح بتوانید مناسب ترین دوره را برای آن بیابید.

 مهندس امید مقام یکی از بهترین فروشنده های آمازون که سالهاست در تورنتو علاوه بر فعالیت در این عرصه ی تجاری، با آموزشهای خود همراه بسیاری از هم هموطنان ایرانی برای ایجاد بیزنسی موفق بوده است. شما هم میتوانید از ذخیره ی دانش آمیخته با تجربه ی ایشان بهره برده و با موفقیت های روز افزون خود برگ زرینی دیگر در کارنامه ی تیم آمازون فارسی باشید.

مباحث این دوره آموزشی

برای مشاهده توضیحات بیشتر آیکون " + " را در سمت راست هر مبحث کلیک کنید
نکات و نحوه بارگذاری اطلاعات محصول
برای وارد کردن اطلاعاتی که به صورت واضح و مشخص ویژگی ها و مزایای یک محصول خاص را به مشتری معرفی کند، علاوه بر رعایت قوانین آمازون نکاتی را باید رعایت کرد که نقش بسیار موثری در افزایش یا کاهش میزان فروش دارد..
بهینه سازی اطلاعات محصول
نحوه تولید محتوای محصول تاثیر زیادی روی رتبه محصول شما دارد و این به شرطی است که قبل از اقدام برای نوشتن توضیحات یک محصول حتما در مورد کیوردهای اصلی و کیوردهای مشابه که کاربران برای جستجوی محصول شما از آنها بیشتر استفاده می کنند جستجو کنید ، آنها را پیدا کنید و در متن محصول به کار ببرید. در این دوره آموزشی این تکنیکها را به شما آموزش میدهیم.
تصویر سازی هدفمند برای مشتری از محصول
گاهی یک تصویر می تواند نمایانگر هزاران کلمه باشد پس برای کامل کردن قدرت متن تان حتما از تصاویر مناسب و اختصاصی خودتان استفاده کنید. در این دوره به شما یاد میدهیم که چگونه یک تصویر جذاب و مناسب به مخاطب رائه دهید و به او برای تخیل و تصور کمک کنید تا تصور درستی از محصول شما ، ویژگی های آن ، امکانات و مزایای آن داشته باشد .
بررسی نمونه های موفق و اشتباهات متداول
آشنایی با رایج ترین اشتباهات و همچنین نمونه های موفق در زمینه تولید محتوا به شما کمک میکند با تکیه بر این دانش و تجربیات به صورت حرفه ای تری به این مقوله بپردازید.

    به زودی با بروزترین کورس های آموزشی در خدمتتان خواهیم بوداطلاعات بیشتر
    +