مسترینگ Amazon Product Research

دوره آموزش مسترینگ  Amazon Product Research

این دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه میشود

آموزش حرفه ای Product research :

 

به دلیل پرسود بودن فروش در آمازون، افراد زیادی دنبال فعالیت در این بازارهستند پس کاملا قابل درک است که رقابت در این عرصه بسیار سنگین باشد. برای موفقیت در این بازار رقابتی یافتن محصول مناسب اولین و مهمترین اصل میباشد. کاملا واضح است که این امر بدون دانش و تخصص کافی موفقیت آمیز نخواهد بود. فرمولها و تکنینکهای زیادی برای انتخاب محصول و امکان سنجی محصول وجود دارد اما تنها راه موثر و کارآمد بررسی جداگانه محصول بر مبنای بازار مصرف و نیاز جامعه می باشد.

امکان سنجی فروش در آمازون یک امر حیاتی به شمار میرود. این موضوع که شما بتوانید محصولی را پیدا کنید که هم اکنون فروش خوبی در آمازون دارد ولی رقبای زیادی ندارد، فقط و فقط از طریق تحلیلها و با تکیه بر دانش شما در این خصوص امکان پذیر خواهد بود. حتی با وجود اقدامات صحیح و تبیلغات کافی، اگر محصول مناسبی را انتخاب نکرده باشید نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد چرا که ابتدای کار به شکل صحیح انجام نشده است پس این بخش از بیزنس آمازون را جدی گرفته و با شناخت و آگاهی نسبت به انتخاب محصول مناسب اقدام نمایدد.

چگونه میتوان محصولی سودآور برای فروش پیدا کرد؟ در این دوره آموزشی با استفاده از ابزارهای تحلیلی و آماری، میزان تقاضا، میزان مرجوعی، رقبا، هزینه های موجود (خرید محصول، ارسال محصول، تبلیغات، مالیات و انبارداری)  و آنالیز فصلی ...به صرفه بودن فروش محصول بررسی میشود. با استفاده از نکات کلیدی ای که در این دوره برای شما در نظر گرفته شده است درصد خطا و اشتباه شما در این زمینه به حداقل رسیده و با اطمینان قدم در این راه خواهید گذاشت.

 مهندس امید مقام یکی از بهترین فروشنده های آمازون که سالهاست در تورنتو علاوه بر فعالیت در این عرصه ی تجاری، با آموزشهای خود همراه بسیاری از هم هموطنان ایرانی برای ایجاد بیزنسی موفق بوده است. شما هم میتوانید از ذخیره ی دانش آمیخته با تجربه ی ایشان بهره برده و با موفقیت های روز افزون خود برگ زرینی دیگر در کارنامه ی تیم آمازون فارسی باشید.

برای شرکت در دوره های آموزشی شرکت در یک مصاحبه شفاهی آنلاین الزامی است. این آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برگزار میشود تا میزان آگاهی و تجربه شما در این حوزه مشخص شود و مفید ترین و کارآمدترین کلاس برای شما درنظر گرفته شود. حتی در صورتی که هیچگونه آشنایی با فروش در آمازون ندارید، حضور در این مصاحبه ضروری می باشد چرا که امکان دارد نیاز خاصی داشته باشید که با کمک مشاور تعیین سطح بتوانید مناسب ترین دوره را برای آن بیابید.

مباحث این دوره آموزشی

برای مشاهده توضیحات بیشتر آیکون " + " را در سمت راست هر مبحث کلیک کنید
ریزه کاریهای امکان سنجی محصول
انتخاب محصول اولین قدم در موفقیت بیزنس آمازون میباشد. مجموعه ای از نکات کلیدی برای انتخاب سنجیده محصول را در این دوره به شما آموزش خواهیم داد. بطور مثال میزان تقاضا، شناسایی رقبا، برآورد هزینه ها در آمازون (خرید محصول، ارسال محصول، تبلیغات، مالیات و ...) و شناسایی و بررسی سریع موقعیتها از فاکتورهای مهمی هستند که باید بررسی شوند تا به صرفه بودن فروش آن کالا مشخص شود.
پیداکردن محصول جدید
فهمیدن اینکه چه کالاهایی در آمازون بیشتر به فروش می‌رسد نیازمند تجزیه و تحلیل مداوم و ساعتی است زیرا کالاهای این سایت دائما در حال به روزرسانی هستند. در این دوره این امر مهم و حیاتی به شما آموزش داده میشود.
ابزار جستجو برای محصولات نیش مارکت
خیلی ها به نیش مارکت تنها بعنوان راهکاری برای ورود به بازار و معرفی محصول به مشتری نگاه می کنند؛ در حالی که این رویکرد در سازمان های بزرگ و با جریان درآمدی بالا برای افزایش سود مورد استفاده قرا می گیرد. در این دوره به شما ابزارها و روش استفاده از آنها را آموزش میدهیم تا با تشخیص نیازها و خواسته هایی که تا بحال توسط دیگر شرکت ها به خوبی برآورده نشده، بهترین کالاها را برای فروش انتخاب کنبد.
انواع روشهای فروش محصولات دست ساز در آمازون
فروش محصولات دست ساز، یکی از راه‌های کسب درآمد از آمازون است. اگر کالاهای دست سازی دارید و می‌خواهید آنها را بفروشید، بهترین گزینه بازار آمازون اس اما فروش محصولات دست ساز در آمازون شرایط و روشهای متفاوتی دارد که در این دوره با آنها آشنا خواهید شد.
هزینه ها و چگونگی کاهش آن
با محاسبه هزینه های فروشندگی در آمازون مثل هزینه ارجاع محصول، هزینه محصولات مدیا مثل DVD، CD آموزشی، هزینه اکانت فروشندگی، هزینه انبارداری، هزینه برای ارسال کالا و ... میتوان میزان سود حاصل از فروش محصول در آمازون را محاسبه کرد و با آموزشهای این دوره ترفندهایی به شما آموزش داده میشود تا با کم کردن هزینه ها میزان سود خود را افزایش دهید.

    به زودی با بروزترین کورس های آموزشی در خدمتتان خواهیم بوداطلاعات بیشتر
    +