مسترینگ Amazon Seller Central

دوره آموزش مسترینگ  Amazon Seller Central

این دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه میشود

دوره کامل آموزش Amazon seller central :

 درابتدای راه باید با مفاهیم اولیه بیزینس های آنلاین، آمازون و الگوریتم آن، میزان سرمایه مورد نیاز و پیچ و خمهای این کار کاملا آشنا شوید، .با شرکت در دوره های آموزشی حضوری و آنلاین تیم آمازون فارسی به یک فروشنده ی حرفه ای تبدیل خواهید شد.  در این دوره ها علاوه بر آموزش مطالب بسیار متمرکز و کاملا کاربردی ، تدریس اساتید حرفه ای و فعال در این حوزه  سبب میشود با اطمینان در راهی که پیش رو دارید قدم بردارید چرا که ایشان قبلا این راه را پیموده و موفقیتهای چشمگیری داشته اند و شما این امکان را دارید که در هر مرحله، از دانش و تجربه های سازنده شان بهره ببرید.

آنچه در این دوره آموزشی خواهید آموخت:

 • آشنایی با مفاهیم Amazon seller central: قبل از شروع کار در عرصه رقابت در Amazon باید حقایقی را درباره ی تعاریف و مفاهیم آن بدانید تا با آگاهی وارد این عرصه شوید. در این مرحله بعضی از اطلاعاتی که برای کار به عنوان فروشنده برای شما مفید است را در اختیار شما قرار میدهیم.
 • ایجاد اکانت Amazon seller central: در این مرحله شما علاوه بر ساخت اکانت با انواع اکانتها، تنظیمات اکانت و Marketplace (بازارهای مصرف، دسترسی به آنها و...)، آشنا خواهید شد. علاوه بر این وارد کردن حساب بانکی، ثبت شرکت (در صورت نیاز) و ثبت نام تجاری (تریدمارک) هم در این مرحله گنجانده شده است.
 • روشهای اضافه کردن محصول به Inventory: در این بخش شما با چگونگی وارد کردن محصول، تنظیمات مربوط به هر محصول، تعداد، سایز، خرید محصول و .... آشنا خواهید شد.
 • نکات کلیدی در رابطه با محصول: نکات بسیار مهمی در مورد شماره شناسایی محصول، تایتل و عکس محصول، باندل کردن محصولات و... در این مرحله عنوان خواهد شد.
 • لانچ کردن محصول: keyword ها و دیده شدن توسط خریداران بسیار حایز اهمیت هستند. نحوه خرید در آمازون این گونه است که خریدار نام محصول را تایپ می کند و یک محصول را که به نظرش مناسب است انتخاب کرده و از داخل صفحه محصول خرید را انجام می دهد. پس شما باید کاری کنید که وقتی خریداران نام محصولی را جستجو می کنند محصول شما دیده شود، در این مرحله شما با ترفندهای رنک گرفتن آشنا خوهید شد.
 • مقایسه دو روش FBAبا FBM و بررسی مزایا و معایب هریک: در این مرحله با ویژگیهای برداشت محصول، بسته بندی، ارسال و ارائه خدمات به مشتریان در هر کدام از دو روش مذکور آشنا خواهید شد و با مقایسه هریک میتوانید با آگاهی گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.
 • مدیریت مرجوع گالا در هر دو حالت FBM و FBA: یکی از مهمترین خدمات پس از فروش به مشتریان عودت کالاست که در دو روش فوق متفاوت می باشد و در این بخش به آن خواهیم پرداخت.
 • تحلیل اطلاعات: ارزیابی عملکرد شما در بازه زمانی مشخص، برای کسب موفقیت در آینده، امری حیاتی است. داده های به دست آمده از این ارزیابی، اطلاعات ارزشمندی را برای سنجش میزان موفقیتتان به شما می دهد. علاوه بر آمار مربوط به فروش، نظرات مشتریان و رده بندی آن ها پس از فروش کالاها اطلاعات ارزشمندی محسوب می شوند که در برنامه ریزیهای آینده ی بیزنس شما بسیار تاثیر گذار خواهند بود.
 • بررسی محدودیت فروش کالاها: در این قسمت علاوه بر لیست کالاهای ممنوع برای فروش به کالاهای که نیاز به approve دارند نیز خواهیم پرداخت.

برای شرکت در دوره های آموزشی شرکت در یک مصاحبه شفاهی آنلاین الزامی است. این آزمون تعیین سطح به صورت رایگان برگزار میشود تا میزان آگاهی و تجربه شما در این حوزه مشخص شود و مفید ترین و کارآمدترین کلاس برای شما درنظر گرفته شود. حتی در صورتی که هیچگونه آشنایی با فروش در آمازون ندارید، حضور در این مصاحبه ضروری می باشد چرا که امکان دارد نیاز خاصی داشته باشید که با کمک مشاور تعیین سطح بتوانید مناسب ترین دوره را برای آن بیابید.


  به زودی با بروزترین کورس های آموزشی در خدمتتان خواهیم بوداطلاعات بیشتر
  +