انتخاب مسیر درست و سریع از ابتدا

فروش در آمازون یک تفریح و یا فعالیت جانبی بدون سود نیست. هدف از فروش در آمازون کسب سود برای شماست و این سود باید در حدی باشد که نه‌ تنها نیازهای اولیه زندگی شما را تأمین کنند؛ بلکه باعث بالارفتن سطح رفاه زندگی شما هم بشود. پس اگر تصمیم دارید که به‌ عنوان یک فروشنده وارد بازار بزرگ و سودده ولی پر از رقابت آمازون بشوید بهتراست که با آمادگی کامل وارد این کارزار بشوید.

45 ساعت آموزش
2 ساعت آموزش آنلاین خصوصی
امید مقام

مدرس دوره : امید مقام

تضمین کیفیت
تضمین کیفیت
به روزرسانی رایگان
به روزرسانی رایگان
پشتیبانی حرفه ای
پشتیبانی حرفه ای
آموزش کاربردی
آموزش کاربردی

دوره مسترینگ fba در آمازون فارسی این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که تمامی نکات اساسی فروش در آمازون را از ابتدا تا سوددهی، از استادی ماهر که سال‌ها تجربه موفق فروش در آمازون دارد فرابگیرید و مطمئن باشید که در پایان این دوره دیگر هیچ موضوعی برای شما در آمازون گنگ نخواهد بود.

و اما تفاوت ویدئوهای آموزشی ما با سایر ویدئوهای آموزشی همین تجربه مربیان ما در بیزینس آمازون است. شما در کنار فراگیری نکات و ترفندهای فروشندگی در آمازون از تجربه باارزش یک فروشنده موفق در آمریکای شمالی هم بهره‌مند می‌شوید.

هر آنچه برای راه اندازی کسب و کار و فروش در آمازون نیاز دارید

  • چگونه ذهنیت درستی از فروش در آمازون پیدا کنیم ( ذهنیتی که باعث می‌شود فروش و درآمدی پایدار داشته باشیم )
  • چگونه می‌توانیم از منابع جهانی آمازون کمک بگیریم تا یک کسب و کار موفق به دلار راه اندازی کنیم ( این منابع چیست و چطور از آن‌ها استفاده کنیم )
  • چگونه اکانت سلر یا همان فروشنده خود را راه اندازی کنیم و از پلتفرم آن استفاده کنیم ( نکات و جزئیات پلتفرم + قدم به قدم )
  • چگونه محصولاتی را پیدا کنیم که پتانسیل فروش بالایی دارند و می‌توانند بیشتر از هر چیزی فروش بروند (از ابزارهای قوی و متنوع برای تحقیق درباره محصول آمازون بهره می‌گیریم تا بهترین محصول را انتخاب کرده و بدانیم که از چه محصولاتی اجتناب کنیم. به آسانی می‌توانید بازار محصولات مختلف را شناسایی و تحلیل کنید و محصولات رقیب خود را شکست دهید)

سرفصل های دوره ساخت اکانت در آمازون

1. شرایط و ضوابط
از اینکه این دوره را انتخاب کرده‌اید خوشحالیم. برای آشنایی بیشتر با روش آموزش حتماً قبل از شروع دوره این بخش را بادقت تماشا کنید.
2. تاریخچه
در این بخش با گروه آموزشی آمازون فارسی آشنا می‌شوید و روش آموزشی این گروه به طور کامل توضیح داده می‌شود.
3. مفاهیم آمازون
اگر میخواهید از طریق آمازون درآمد داشته باشید باید به مفاهیم اولیه آمازون مسلط باشید تا در آینده به مشکل برنخورید. در این بخش مفاهیم اولیه به شما توضیح داده خواهد شد.
4. کارهایی که قبل از شروع باید انجام داد
فروش در آمازون یک فرصت استثنایی است؛ اما قبل از شروع بیزینس در آمازون باید مطمئن باشید که پیش‌نیازهای ورود به این مارکت را رعایت کردید و به آنها اشراف کامل دارید
5. باز کردن حساب فروشنده در آمازون
پس از انتخاب و بررسی محصول موردنظرتان برای فروش در آمازون و رعایت کلیه سیاست‌های آمازون شما می‌توانید  با رعایت شرایطی در آمازون حساب باز کنید
6. معرفی داشبورد سلر سنترال
در این بخش کلیه زیر منوهای موجود در منوی اصلی سلر سنترال معرفی خواهد شد و جزئیات مربوط به آنها را بررسی می‌کنیم.
7. معرفی تب تنظیمات در سلر سنترال
در این بخش پیش‌فرض‌ها و تنظیماتی که قبل از شروع کار باید توسط فروشنده تنظیم بشوند توضیح داده می‌شود
آیناز مقام
برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، با من تماس بگیرید.

تجربه دانشجویان

  • عرض سلام و ادب خدمت دوستان
    .بنده در این دوره شرکت کردم، باید عرض کنم که به لحاظ محتوایی بسیار در سطح بالایی برگزار شد
لطفا جهت شرکت در دوره روی دکمه پرداخت کلیک کنید
به زودی با بروزترین کورس های آموزشی در خدمتتان خواهیم بوداطلاعات بیشتر
+