ساخت لیستینگ حرفه‌ای

ساخت لیستینگ حرفه‌ای

انتخاب محصول مناسب برای فروش، کلید موفقیت در آمازون است. اما حتی اگر محصولی عالی و پرتقاضا می‌فروشید، یک لیستینگ خوب چیزی است که فروش را افزایش می‌دهد و کسب‌وکار شما را گسترش خواهد داد.

لیستینگ آمازون چیست؟

لیستینگ محصولات آمازون همان صفحه محصول برای هر یک از کالاهایی است که در آمازون می فروشید. این لیستینگ شامل تمام اطلاعاتی است که هنگام فهرست کردن محصول خود وارد می کنید، از جمله عنوان، توضیحات محصول، تصاویر، قیمت وسایر اطلاعاتی که خریداران در صفحه لیستینگ محصول شما می بینند.

اهمیت لیستینگ آمازون

به عنوان یک فروشنده آمازون، اگر بخواهید یک محصول فیزیکی را بفروشید، لیستینگ شما اساساً هم به عنوان ویترین و هم به عنوان بسته بندی محصول شما عمل می کند. درست مانند اینکه چگونه یک ویترین و بسته بندی جذاب به جذب مشتری کمک می کند، لیستینگ شما نیز مشتریان را به کلیک کردن ترغیب می کند. خریداران معمولاً در عرض 20 ثانیه پس از کلیک بر روی لیستینگ، تصمیم خود را در مورد محصول شما می گیرند. در نتیجه، ساخت یک لیستینگ درست و دقیق برای محصول، موفقیت محصولات شما را در آمازون تعیین می کند.

لیستینگ محصولات آمازون کارکردهای زیادی دارد، اما دو مورد اصلی عبارتند از:

  • به شما این امکان را می دهد که محصولتان در جستجوهای آمازون دیده شود.
  • خریداران را تشویق به خرید محصولات شما می کند.

برای دستیابی به هر دو هدف، مهم است که لیستینگ محصولات خود را در آمازون بهینه کنید.

سرویس ساخت لیستینگ آمازون فارسی

لیستینگ محصول همه چیزهایی که مشتری باید بداند را ارائه می دهد تا مشتری بتواند تصمیم بگیرد محصول شما را بخرد یا نه. به همین دلیل است که به عنوان یک فروشنده، دانستن اینکه چگونه لیستینگ خود را به طور مؤثر ایجاد کنید برای موفقیت شما در آمازون بسیار مهم است. با این حال، برای بسیاری از فروشندگان، ساخت لیستینگ نه تنها آسان نیست بلکه اکثرا آن را چالش برانگیز می دانند، چه آنها فروشندگان باتجربه ای باشند چه نباشند.

ساخت لیستینگ محصولات آمازون می تواند واقعاً ترسناک باشد و این دقیقا همان چیزی است که وقتی مشتریان ما برای ایجاد اولین لیستینگ محصول خود از ما کمک می خواهند، احساس می کنند. اما نکته اینجاست که ساخت لیستینگ محصولات آمازون شاید اساسی ترین چیزی است که برای موفقیت در آمازون باید بدانید چگونه انجام دهید.

بنابراین، برای کمک به فروشندگان در ساخت بهترین لیستینگ ممکن، تیم آمازون فارسی سرویس ساخت حرفه ای لیستینگ محصول را برای فروشندگان جدید ایجاد کرده‌ تا دغدغه های ساخت اصولی لیستینگ برای جذب خریداران را نداشته باشند.

ما به شما کمک میکنیم تا میزان ریسک شما کاهش یابد و با اطمینان بیشتری وارد این بیزنس شوید.

خدماتی که در لیستینگ ارائه می دهیم

اضافه کردن محصول

انتخاب بهترین و مناسب ترین Catrgoty برای محصول

آنالیز و بررسی کیوردهای مرتبط

انتخاب بهترین عنوان ، Bullet points و توضیحات برای محصول بر اساس کیوردها

تهیه و ادیت عکسهای مناسب مطابق با سیاست های آمازون

نیاز به مشاوره داری ؟

جهت دریافت مشاوره رایگان برای برخورداری از سرویس های آمازون فارسی پس از کلیک دکمه مشاوره رایگان را انتخاب کنید.

سوالات متداول

برای این کار باید خلاقیت داشته باشید و متفاوت عمل کنید. برای مثال با اضافه کردن آپشن هایی متفاوت و جذاب به محصول خود می توانید مشتری جذب کنید و فروش خود را افزایش دهید.

یکی از وبسایت های معنبر برای خرید بارکد وبسایت GS1.org است.

ساخت لیستینگ حرفه‌ای
Visited 27 times, 1 visit(s) today

دیدگاه خود را وارد کنید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.