مدیریت اکانت آمازون - آمازون فارسی

این سرویس هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه میشود

اگر از آ ن دسته افرادی هستید که کسب و کار موفقی دارید و قصد دارید از فروش در آمازون به عنوان ابزاری برای توسعه ی بیزنستان استفاده کنید در این صورت به احتمال زیاد با توجه به گرفتاریهای مدیریت تجارت خودتان وقت کافی برای رسیدگی به امور فروشگاه آمازون را ندارید. بعنوان مثال شما باید طراحی اولیه محصول خود را بر اساس طراحی رقبای خود انجام دهید سپس آن را متمایز کنید تا یک گام از دیگران جلو باشید و این نیاز به یک گرافیست حرفه ای و باتجربه در این حوزه دارد.


با سرویس مدیریت اکانت آمازون شما میتوانید با خیال راحت تمام امور و مراحل مدیریت حساب خود را به  تیم آمازون فارسی بسپارید اموری ازقبیل:

 ساخت و راه اندازی اکانت

ثبت برند و نام تجاری

مدیریت کمپین تبلیغاتی

طراحی گرافیک و لوگو

بهینه سازی صفحه محصول

افزایش رتبه فروش محصول

ریویو(نظرات) محصول

بی شک شما آگاه هستید که برای موفقیت در بیزنس باید خود را از رقبا متفاوت کنید، در بازاریابی و تبلیغات سرمایه گذاری کنید و از صرف پول برای این کار روی گردان نباشید. اما چنانچه شما از آن دسته از فروشندگان حرفه ای هستید که باوجود آگاهی از ضرورت تبلیغات، به دلیل کمبود وقت و عدم تخصص لازم از این کار رویگردان هستید میتوانید با خیالی آسوده این امر مهم را به تیم حرفه ای آمازون فارسی بسپارید و فقط شاهد پیشرفت فروش و افزایش سرمایه تان باشید.


    رزرو وقت مشاوره