مشارکت در تولید و فروش در آمازون - آمازون فارسی

شریکی مطمئن و با تجربه 

انسان برای قدم گذاشتن در راههای ناشناخته به همراه نیاز دارد و هیچ چیز بهتر از آن نیست که همراهی آگاه در کنار خود داشته باشد. هرچند برای ورود به عرصه ی بزرگی چون Amazon  ریسک پذیری از شروط اساسی است اما اگر ازتیمی با تجربه بخواهید تا در این راه در کنارتان باشد با اطمینان قدم در این راه خواهید گذاشت و موفقیت شما حتمی است.. 

همانطور که همه میدانیم دو مغز بهتر از یک مغز عمل می کند و همین دلیل مشارکت بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک با یکدیگراست. امروزه در فلسفه رقابت به این نتیجه رسیده اند که بهتر است افراد با یکدیگر همکاری کنند تا منفعت بیشتری ببرند بطور مثال اگر بازار را یک کیک در نظر بگیریم با دو نگرش روبرو می شویم ، اول اینکه سهم کیک بیشتری را بگیریم و دوم اینکه کیک را بزرگتر کنیم تا سهم همه زیاد تر شود. بنابراین مشارکت می تواند به توسعه کاری هر دو بیانجامد.

 نکته مهم در مشارکت این است که برای بدست آوردن بهترین نتایج از مشارکت، باید کسی را پیدا کنید تا مهارت های شما را تکمیل کند، مثلا اگر شما در بازاریابی و فروش و انجام معاملات بزرگ مهارت و توانایی ندارید، دنبال شریکی باشید که این مهارت ها را داشته باشد و در واقع مکمل شما باشد. پس اگر شما ایده ای برای فروش در آمازون دارید ولی سرمایه ی لازم را ندارید، اگر در ایران زندگی میکنید و نمایندگی محصولاتی را دارید ولی به دلیل محدودیتها امکان فروش محصولاتتان را ندارید یا اگر میخواهید بازار هدفتان را در امریکای شمالی گسترش بدهید روی تیم آمازون فارسی به عنوان یک شریک مطئن و با تجربه حساب کنید.

تیم آمازون فارسی شرایط و نظرات شما را برای مشارکت بررسی کرده درصورتی که محدودیت و مشکلی وجود نداشته باشد با شما وارد مذاکره شده و بعد از توافق کلیه ی مراحل لازم برای شروع مشارکت توسط یک وکیل رسمی ثبت میشود. فروش در آمازون یک رویا نیست.

برخی از هزینه های تولید و  فروش در آمازون برای اطلاع شما عزیزان در مشارکت در سرمایه :

 

هزینه ارسال کالا

هزینه های تولید کالا

هزینه تبلیغات کالا در جاهای مختلف

هزینه عکاسی از کالا

ثبت تریدمارک و نام تجاری

هزینه پرداخت بیمه محصول

هزینه ابزارهای آمازون (اکانت شما)

هزینه های انبارداری کالا در آمازون

هزینه های انبارداری خارج از آمازون

هزینه گیو وی کردن کالا برای گرفتن ریویو

هزینه گیو وی کردن کالا برای رنک گرفتن

هزینه های پیشنهادی برای توسعه بیزینس

هزینه ابزار

هزینه ماهیانه اکانت آمازون

هزینه سالیانه برای شرکت تورنتو

هزینه حسابدار در کانادا

طراحی سایت

هزینه ۱۰-۱۵ کارمند و تجهیزات مورد نیاز آنها

هزینه و زمان برای مدیریت و آموزش کارمندان

هزینه های دفتر تهران

هزینه راه اندازی کمپین های تبلیغاتی

طراحی بسته بندی محصول

طراحی و ویرایش گالری تصاویر

طراحی تبلیغات شبکه های اجتماعی

هزینه ابزارهای آمازون (اکانت ما)

هزینه متن نویسی و مطالعه کلمات کلیدی

هزینه اسپلیت تستینگ A/B Testing

هزینه مدیریت مشتری و پاسخ به آنها

مدیریت محصولات برگشتی

 

در اینجا نقل کردن این داستان خالی از لطف نیست که:

روزی پسر کوچکی می‌خواست سنگ بزرگی را جابه‌جا کند، اما هر چه تلاش می‌کرد، سنگ کوچک‌ترین حرکتی نمی‌کرد. پدرش که از کنارش می‌گذشت، لحظه‌ای تلاش بی‌نتیجه‌ی او را مشاهده کرد. سپس به پسرش نگاه کرد و گفت: « پسرم! آیا از همه‌ی توان خود استفاده می‌کنی یا نه؟» پسر گفت: «بله، استفاده می‌کنم.»پدر آرام گفت: «نه، استفاده نمی‌کنی. تو هنوز از من نخواسته‌ای کمکت کنم!»

اگر برای محصول خود ایده پردازی کردید، محصول را تهیه کردید اما با چگونگی این بیزنس کاملا آشنا نیستید یا سرمایه ی لازم را دارید اما در نوع محصول و... مردد هستید،  زمان لازم برای برخی مراحل این بیزنس را ندارید و یا به تخصص و دانش بیشتری نیاز دارید، با ما در ارتباط باشید. تیم آمازون فارسی با سالها تجربه موفق در Amazon   این افتخار را دارد که چون همراهی دلسوز بعد از بررسی کامل جوانب و زوایای موضوع و انجام مذاکرات لازم با شما در این راه همراهی نماید

 


    رزرو وقت مشاوره